Logistyka

Naszym Klientom z terenu całego kraju proponujemy odbiór próbek za pomocą kuriera TNT, który dostarczy materiał do laboratorium następnego dnia. Kurier zjawi się u Państwa w umówionych godzinach, wyposażony w list przewozowy, oraz zewnętrzne opakowanie na przesyłkę.

Uwaga!

Aby zamówić kuriera prosimy skontaktować się telefonicznie z laboratorium, najlepiej dzień przed planowanym poborem próbek.

Alternatywą dla przesyłek kurierskich są listy priorytetowe. Większość przesyłek nadanych w urzędzie pocztowym przed godziną 15, dociera do laboratorium następnego dnia. W tym wypadku prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zabezpieczenie wysyłanego materiału.

Dla lecznic zlokalizowanych na terenie Wrocławia i Warszawy oferujemy lokalny serwis kurierski, który umożliwia odbiór i dostarczenie materiału do laboratorium w bardzo krótkim czasie. Zamówienia kuriera przyjmujemy telefonicznie.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie jest w danej chwili dla Państwa odpowiednia, zapraszamy także do dostarczenia próbek osobiście, bądź za pośrednictwem właścicieli zwierząt.

Wrocław - (71) 722 35 25


Wyświetl większą mapę

Warszawa - (22) 841 43 18


Wyświetl większą mapę

PANEL KLIENTA VETLAB

Teraz w prosty i przejrzysty sposób możesz kontaktować się z naszymi laboratoriami dzięki nowej platformie Vetlab.
Zapraszamy do korzystania!NOWE WERSJE PISM PRZEWODNICH

Nowe wersje pism przewodnich już dostępne do pobrania w naszym dziale Do pobrania
Zapraszamy!

Masz jakieś pytania?

Pragniemy zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, a w przypadku jakichkolwiek pytań udzielimy szczegółowych informacji.